İnsan Kaynakları

İŞE ALIM SÜREÇLERİ

Neta, açık pozisyonlarda birçok alandan başvuru almaktadır. Bunlar;

• Kişisel Başvurular,
• Çalışan Referansı,
• Neta web sitesi,
• Kariyer sitelerinde yer alan Neta başvuru bölümleri.

Tüm başvurular öncelikle İnsan Kaynakları Departmanı’na gelir. İnsan Kaynakları Departmanı olarak tüm başvuruları veri bankasına kaydeder ve ilgili pozisyonlar için değerlendiririz.

Personel ihtiyaçlarımız doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat ve bire bir mülakat türlerini kullanmaktayız. Pozisyona göre yabancı dil testi, kişilik envanteri, grup çalışmaları ve vaka çalışmalarını içeren değerlendirme merkezi uygulamaları da gerçekleştirilmekteyiz.

İlk mülakat, İşe alım yetkilisi tarafından gerçekleştirilir ve adayın pozisyona uygunluğu ile yetkinlikleri ölçülür. Bu süreçte başarılı olan adaylar ilgili departman yöneticisi ile ikinci bir mülakata davet edilir. Aday, gerekiyorsa üçüncü bir görüşme sürecine de dahil olabilmektedir. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylar için referans kontrolü ve iş teklif sürecine geçilir.

Başvuru yapan tüm adaylara telefon ya da e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmakta ve özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanmaktadır.

Copyright 2014 - Neta Technologies
Designed by Aora